BIOIBERICA - výzkum pro pokrok

Bioiberica


BIOIBERICA

Od svého založení v roce 1975 farmaceutická společnost BIOIBERICA nastavila vysokou technologickou úroveň ve všech sférách své činnosti: při výrobě surovin a speciální produkce pro farmaceutický a kosmetický průmysl, při výrobě krmiv pro zvířata, pro veterinární sféru a zemědělský průmysl. Pokud jde o oblast produkce pro zemědělství, BIOIBERICA vyrábí a dodává produkci vlastní výroby na vnitřní i zahraniční trhy od roku 1986.

Prokázaná kvalita a účinnost produkce obchodní značky TERRA-SORB® a také vlastní technologie získávání aktivních účinných aminokyselin (L--aminokyselin), využívající exkluzivní procesy fermentativní hydrolýzy, umožňují BIOIBERICE považovat se za vedoucí organizaci a odborníka v oblasti výroby aminokyselin.

BIOIBERICA má obrovský výrobní komplex o ploše 100 tisíc m2, který se nachází v průmyslovém parku Can Puigvert, Palafolls, Barcelona, a dále výrobní kapacity v Toledu (Španělsko), Nebrasce (USA) a Lin-i (Čína). Tyto výrobní kapacity jsou vybaveny těmi nejmodernějšími technologiemi pro extrakci, čištění, sušení sublimací, velmi jemné rozmělňování (mikronizaci), ultrafiltraci a atomizaci.

Výzkumné a vývojové oddělení a jeho kolektiv zaměstnanců - kvalifikovaných chemiků, biochemiků, farmaceutů, lékařů, biologů, veterinářů a agronomů - vyvíjí novou produkci a technologie v těsné spolupráci s různými univerzitami a národními i mezinárodními vědeckými institucemi.

BIOIBERICA - CERTIFIKÁTY

Jako uznání za neustálou snahu o inovace a zdokonalování obdržela farmaceutická společnost BIOIBERICA certifikát shody systému řízení jakosti ISO 9001 a certifikát ISO 14001 za svoji úspěšnou politiku v oblasti ochrany životního prostředí.

BIOIBERICA je první společnost v chemickém a farmaceutickém odvětví ve Španělsku, která obdržela tyto certifikáty, potvrzující kvalitu jí vyráběné produkce:

certifikáty


logo
logo


logo


AVENTRO, a.s. 2016 / Vyrobil: UOK Znojmo